EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

LEGO® NEXO KNIGHTS™ Kniha příšer

kolektiv


LEGO® NEXO KNIGHTS™ neobyčejně živá kniha v luxusní podobě.
Tak ty jsi to ještě neslyšel? Kniha příšer není jen tak nějaká obyčejná kniha. Je živá! A navíc je to jeden z hlavních padouchů, proti kterým bojují rytíři NEXO Knights. Je zlomyslná, zákeřná a nebezpečná, ale obsahuje spoustu užitečných informací. Dozvíš se v ní, jak celý spor začal, na jaké druhy zlých příšer si dát pozor, čeho se při setkání s nimi vyvarovat, a dokonce i to, jak si upéct ty nejlepší lávové koláčky. Tak se pusť do čtení! Ale dávej velký pozor, Kniha příšer je pěkně zákeřný zlořád!

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 96
EAN 9788025146255
Dátum vydania 17.12.2015
Vek od 6
Formát 180x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,484
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

LEGO® NEXO KNIGHTS™ neobyčejně živá kniha v luxusní podobě.

Tak ty jsi to ještě neslyšel? Kniha příšer není jen tak nějaká obyčejná kniha. Je živá a navíc je to jeden z hlavních padouchů, proti kterým bojují rytíři NEXO Knights. Je zlomyslná, zákeřná a nebezpečná, ale obsahuje spoustu užitečných informací. Dozvíš se v ní, jak celý spor začal, na jaké druhy zlých příšer si dát pozor, čeho se při setkání s nimi vyvarovat, a dokonce i to, jak si upéct ty nejlepší lávové koláčky. Tak se pusť do čtení! Ale dávej velký pozor, Kniha příšer je pěkně zákeřný zlořád!

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!