EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Velosauři – Honba za pokladem

Matthias Weinert


Dinosauři – to už tady bylo. Ale dinosauři na kolečkách? To si musíte přečíst!
Dinosauři už tu byli. V daleké budoucnosti planetu Zemi ovládnou VELOSAUŘI! Místo nohou mají kolečka a je s nimi neskutečná zábava. Malé velosaury Boba, Edu a Tinu spojuje nejen kamarádství, ale i touha po dobrodružství. Když jim vychytralý obchodník Konrád nabídne ke koupi mapu k pokladu, neváhají ani na chvíli. Babička Emilka totiž bude mít narozeniny, a pokud poklad najdou, budou jí moct nadělit nějaký úžasný dárek, na který teď nemají dost peněz. Je čas vyrazit, dobrodružství začíná!

Informácie

Žáner humor pre deti
Jazyk čeština
Počet strán 88
EAN 9788025329269
Dátum vydania 10.10.2016
Vek od 7
Formát 170x240 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dinosauři – to už tady bylo. Ale dinosauři na kolečkách? To si musíte přečíst!

Dinosauři už tu byli. V daleké budoucnosti planetu Zemi ovládnou VELOSAUŘI! Místo nohou mají kolečka a je s nimi neskutečná zábava.

Malé velosaury Boba, Edu a Tinu spojuje nejen kamarádství, ale i touha po dobrodružství. Když jim vychytralý obchodník Konrád nabídne ke koupi mapu k pokladu, neváhají ani na chvíli. Babička Emilka totiž bude mít narozeniny, a pokud poklad najdou, budou jí moct nadělit nějaký úžasný dárek, na který teď nemají dost peněz.

Je čas vyrazit, dobrodružství začíná!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!