EN

Žil jsem komiksem

Janet Tashjianová


Třetí díl humorné série Janet Tashjianové. Ukazuje, že navazování přátelství či nabízení pomoci nemusí být vždy takové, jaké si představujeme.
Do třídy Dereka Fallona nastoupí kluk Umberto, který je na vozíku, a Derek mu chce nějak pomoct. Rozhodne se, že vycvičí pro nového spolužáka asistenční opičku Franka, ale překvapí ho, že Umberto o žádnou pomoc nestojí. Místo toho začne malovat komiksy, kde si z Dereka a jeho nápadů utahuje… Jak si s tím Derek poradí?

Informácie

Ilustrátor Jake Tashjian
Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 232
EAN 9788000042817
Dátum vydania 4.4.2016
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,325
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Třetí díl humorné série Janet Tashjianové. Ukazuje, že navazování přátelství či nabízení pomoci nemusí být vždy takové, jaké si představujeme.

Do třídy Dereka Fallona nastoupí nový kluk. Jmenuje se Umberto a je na vozíku. A protože Derekova rodina vychovává malou asistenční opičku jménem Frank, Derek chce vycvičit Franka pro nového spolužáka. Jenže Umberto o žádnou pomoc nestojí. Brzy si začne z Dereka utahovat a krást jeho nápady komiksy. Jak si s tím Derek poradí?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Derek Fallon"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!