EN

Tajné triky pre Minecrafťákov

Megan Miller

5,0
( 1 )

Neoficiálna príručka plná tipov a trikov pre všetkých Minecrafťákov!
Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, techník a postupov, vďaka ktorým bude váš svet bez chybičky! S Tajnými trikmi dokážete rýchlo ovládnuť jeho herné mechanizmy a nájsť tie najvýhodnejšie stratégie. Táto kniha pomôže každému Minecrafťákovi vyrábať vzácne predmety, starať sa o svoj svet a objaviť všetky jeho skryté poklady.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 160
EAN 9788025146538
Dátum vydania 7.3.2016
Vek od 9
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,375
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Naučte sa od majstra Minecraftu veľa nových trikov, techník a postupov, vďaka ktorým bude váš svet bez chybičky!

S viac ako sto miliónmi registrovaných hráčov je Minecraft jednou z najpopulárnejších hier súčasnosti. S Tajnými trikmi dokážete rýchlo ovládnuť jeho herné mechanizmy a nájsť tie najvýhodnejšie stratégie. Táto kniha pomôže každému Minecrafťákovi vyrábať vzácne predmety, starať sa o svoj svet a objaviť všetky jeho skryté poklady.

V tejto príručke sa okrem iného naučíte:

- Dolovať – vrátane postupu pre ťažbu diamantov a ďalších vzácnych rúd

- Farmárčiť – starať sa správne o úrodu aj domáce zvieratá

- Bojovať – ako odstrašiť Creeperov, premôcť Duchov a poraziť Draka z Konca

- Stavať – vytvoriť si vlastnú automatickú farmu alebo mlynček na mobov

Vďaka tomu sa už v hre nikdy nezaseknete! Kniha obsahuje viac ako stovku obrázkov priamo z hry, takže budete môcť všetky triky presne zopakovať vo vlastnom svete. Dozviete sa detaily o všetkých priateľských aj nepriateľských moboch, dôležitých blokoch i herných režimoch.

O autorke:

MEGAN MILLER je spisovateľka a redaktorka na voľnej nohe, ktorá hrá počítačové hry už od dôb Asteroidov a prvého Wolfensteina. Od verzie 1.2 v Minecrafte lieta na prasatách, hádže očami z Konca, stavia pyramídy z cukrovej trstiny a pokúša sa nájsť nové bojové stratégie. Dnes žije v Santa Fe v Novom Mexiku v bióme Mesa a spoločnosť jej robí Layla, „skrotená vlčica“.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Zlepšiť aj to, čo už skúsení vedia

Poznáte počítačovú hru Minecraft? Podľahli ste jej, alebo naopak netušíte, čo na nej tí počítačoví maniaci vidia? Ak na vás platí to prvé, čítajte ďalej. Priznám sa, počítače sú pre mňa predovšetkým pracovnou pomôckou, internet zdrojom informácií, kontaktov a napríklad aj tipov na knihy. Počítačové hry sú však tak akosi mimo mňa. No ak máte doma človeka mužského pohlavia vo veku od päť do XXX r...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!