EN

Španielsky slovník na cesty

Ludmila Mlýnková, Olga Macíková

5,0
( 1 )

Šikovný pomocník na cesty
Chystáte sa na cesty do zahraničia a neviete si rady s jazykom? Vezmite si so sebou Slovník na cesty, určite sa s ním nestratíte. Šikovný pomocník obsahuje veľa ilustrácií znázorňujúcich situácie, ktoré musia turisti často riešiť: na letisku, na stanici, v hoteli, v obchodoch, v lekárni, na polícii atď. Vedľa ilustrácií sú uvedené slovíčka s výslovnosťou, takže si ich ľahko prečítate a zapamätáte. Okrem slovíčok nájdete v knihe aj často používané výrazy.

Informácie

Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 144
EAN 9788026608899
Dátum vydania 15.2.2016
Vek od 10
Formát 110x180 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Chystáte sa na cesty do zahraničia a neviete si rady s jazykom? Vezmite si so sebou Slovník na cesty, určite sa s ním nestratíte. A navyše – veselé obrázky vám zdvihnú náladu pri riešení nečakaných prekážok!

Šikovný pomocník obsahuje veľa ilustrácií znázorňujúcich situácie, ktoré musia turisti často riešiť: na letisku, na stanici, v hoteli, v obchodoch, v lekárni, na polícii atď. Vedľa ilustrácií sú uvedené slovíčka s výslovnosťou, takže si ich ľahko prečítate a zapamätáte.

Okrem slovíčok nájdete v knihe aj často používané výrazy. Potrebujete sa spýtať na cestu? Požičať si auto v cudzine? Kúpiť si lístok? Požiadať o inú izbu v hoteli? To všetko a mnoho ďalších fráz si osvojíte vďaka tomuto slovníku.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Ludmila Mlýnková

Ludmila Mlýnková

PhDr. Ludmila Mlýnková působí na Vysoké škole ekonomické v Praze. Má dlouholetou praxi ve výuce obecné a odborné španělštiny a obecné portugalštiny. Je spoluautorkou mnoha úspěšných učebnic španělštiny pro české publikum (Nová učebnice současné španělštiny, Nová obchodní španělština, Základy ekonomické španělštiny, Velká španělská gramatika, Cvičebnice španělštiny aj.).
Zobraziť profil autora

Olga Macíková

Olga Macíková

PhDr. Olga Macíková má dlouholetou praxi ve výuce obecné a odborné španělštiny na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je uznávanou odbornicí v oblasti španělské obchodní a právní terminologie. Je spoluautorkou řady úspěšných učebnic španělštiny a slovníků pro české publikum (Nová učebnice současné španělštiny, Nová obchodní španělština, Základy ekonomické španělštiny, Velká španělská gramatika, Cvičebnice španělštiny, Španělsko-český a česko-španělský odborný slovník pro obchod, právo a finance aj.).
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM