EN

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley

M.C. Beaton


Pokračovanie príbehov svojskej Agáthy Raisinovej, ktorá opäť strká nos tam, kam nemá...
Po polroku strávenom v Londýne sa Agatha Raisinová vracia do svojej milovanej cotswoldskej dedinky a do susedskej blízkosti fešného Jamesa Laceyho. Zdá sa však, že Jamesa ich opätovné stretnutie necháva skôr chladným. Agathu teda čoskoro pohltí jej druhá vášeň: vyšetrovanie zločinov.

Informácie

Žáner detektívka
Jazyk slovenčina
Počet strán 200
EAN 9788026706847
Dátum vydania 12.9.2016
Vek od 15
Formát 105x175 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Edícia Detektivky
Hmotnosť 0,16
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Po polroku strávenom v Londýne sa Agatha Raisinová vracia do svojej milovanej cotswoldskej dedinky a do susedskej blízkosti fešného Jamesa Laceyho. Zdá sa však, že Jamesa ich opätovné stretnutie necháva skôr chladným. Agathu teda čoskoro pohltí jej druhá vášeň: vyšetrovanie zločinov. V opustenom poli nájdu mŕtvu ženu – Jessicu Tartinckovú, predsedníčku klubu turistov z Dembley, ktorá dovádzala bohatých majiteľov pozemkov do nepríčetnosti tým, že trvala na práve výletníkov prechádzať cez ich pôdu. A tak sa Agatha s Jamesovou pomocou púšťa do pátrania. Na nedostatok podozrivých sa rozhodne nemôže sťažovať – väčšina výletníkov z Dembley mala Jessicy plné zuby…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Agatha Raisinová"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!