EN

Rozprávky o vlkovi - Detské divadielko s bábkami

Oldřich Růžička


Zahraj si divadlo
So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie sa môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.

Informácie

Žáner rozprávka
Jazyk slovenčina
Počet strán 20
EAN 9788000043715
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 4
Formát 260x215 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,82
Typ kniha

So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Príbehy sú napísané jednoduchým štýlom, pri ktorom udržia pozornosť aj tí najmenší čitatelia. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.

VO VNÚTRI BOXU NÁJDETE:

Knihu s tromi rozprávkami:

O Červenej čiapočke

O vlkovi a kozliatkach

O troch malých prasiatkach

Kulisy:

kováčska dielňa, chalúpka, domčeky troch malých prasiatok, hlboký les, čistina

Obojstranné bábky:

vlk, Červená čiapočka, babička, vlk preoblečený za babičku, poľovník, prasiatka, kozliatka, vrece s kozliatkami, koza

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Detské divadielko s bábkami"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a více než 12 let působil jako učitel na základní škole a následně na gymnáziu. Po opuštění pedagogické dráhy začal pracovat jako redaktor, posléze šéfredaktor a publisher v nakladatelství Computer Press, kde stál mimo jiné u zrodu nově vznikajících redakcí knih pro děti a mládež, redakce hobby literatury a dalších oblastí non-fiction literatury. V roce 2007 založil nakladatelství B4U Publishing, které se od svého počátku zaměřilo na tvorbu knih pro děti a orientovalo se převážně na zahraniční trhy. Jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a prodávají se ve čtyřiceti zemích pěti kontinentů.
View author profile

Recenzia médii

mimimalaknihomilka.blogspot.sk - Oldřich Růžička: Rozprávky o vlkovi

Vo vydavateľstve Albatros vyšli nedávno dve detské bábkové divadielka: Rozprávky o princeznách a Rozprávky o vlkovi. Každé divadielko obsahuje knihu s troma rozprávkami, bábky a kulisy. Všetko je zabalené v škatuli, ktorá zároveň slúži ako javisko. Celok pôsobí rozkošne a divadielko je radosť rozbaľovať. Pre Mimi som k jej nedávnym meninám vybrala Rozprávky o vlkovi a darček zožal veľký úspech. ...
NAPÍŠTE NÁM