EN

Moje ulice v Paříži

Elaine Sciolino


Procházka nejmalebnější ulicí v Paříži
„Někteří lidé se podívají na rue des Martyrs a vidí ulici. Já vidím příběhy,“ zní úvod spisovatelky Elaine Sciolino ke knížce, ve které popisuje bohatou historii a rušný život jedné pařížské ulice. Svět kolem se mění, ale rue des Martyrs si stále zachovává svůj půvab. Elaine odhaluje kouzlo a osobitost ulice i jejích různorodých obyvatel, díky nimž Paříž ožívá ve vší své velkolepé kráse. Moje ulice v Paříži vás okouzlí svou jedinečností i vylíčením každodenního pouličního života.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 224
EAN 9788026709107
Dátum vydania 10.8.2017
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,441
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Procházka nejmalebnější ulicí v Paříži

„Někteří lidé se podívají na rue des Martyrs a vidí ulici. Já vidím příběhy,“ zní úvod spisovatelky Elaine Sciolino ke knížce, ve které popisuje bohatou historii a rušný život jedné pařížské ulice. Svět kolem se mění, ale rue des Martyrs si stále zachovává svůj půvab. Elaine odhaluje kouzlo a osobitost ulice i jejích různorodých obyvatel, díky nimž Paříž ožívá ve vší své velkolepé kráse. Moje ulice v Paříži vás okouzlí svou jedinečností i vylíčením každodenního pouličního života tak typického pro ikonické město světel.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Moje ulice v Paříži

Paríž… Kto by ho nemiloval? No dobre, možno sa takí ľudia nájdu, pretože pre nich toto mesto predstavuje gýč, avšak táto kniha ukazuje úplne iný Paríž, než na aký ste zvyknutí. Americká novinárka a spisovateľka Elaine Sciolino žije už roky v Paríži a ako sa v knihe vyznáva, ulica rue des Martyrs je pre ňu studnica pokladov. Poviete si, čo už môže na takej ulici, o ktorej ste ani nepočuli, hoci ste...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!