EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách

Jindřich Balík


Jedenáct veselých pohádek, ke kterým se budete rádi vracet!
Na co se těšily veverky? Proč by neměl medvěd prodávat svůj vlastní kožich? Co brání kočkám nosit na hlavě klobouk? Proč váha nemohla zvážit motýlka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka. Pohádky jsou vtipné, napínavé, poučné, napsané krásným jazykem a dlouhé tak akorát. Potěší malé i velké a v doprovodu veselých ilustrací Báry Buchalové se stanou ozdobou dětské knihovničky.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Barbora Buchalová
Jazyk čeština
Počet strán 72
EAN 9788025329214
Dátum vydania 3.10.2016
Vek od 4
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jedenáct veselých pohádek, ke kterým se budete rádi vracet!

Na co se těšily veverky? Proč by neměl medvěd prodávat svůj vlastní kožich? Co brání kočkám nosit na hlavě klobouk? Proč váha nemohla zvážit motýlka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka.

Pohádky jsou vtipné, napínavé, poučné, napsané krásným jazykem a dlouhé tak akorát. Potěší malé i velké a v doprovodu veselých ilustrací Báry Buchalové se stanou ozdobou dětské knihovničky.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!