EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Tajný život mazlíčků - Aktivity se samolepkami

Universal Studios


Od tvůrců hitu Já, Padouch!
Copak asi dělají vaši mazlíčci, když nejste právě doma? Páchají nejrůznější kousky! Kocour Koule uspořádá útok na ledničku, andulka Čimča si pustí videohru a pes Leonard přeladí a uspořádá domácí technoparty. Stanou se Max a Baron přáteli? Dokáže je Brigitte zachránit? Je čas znovu si užít všechny oblíbené scény z úspěšného filmu Tajný život mazlíčků. S tímto sešitem plným samolepek si užiješ spoustu zábavy.

Informácie

Ilustrátor Universal Studios
Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788026411833
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 4
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,205
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá 2 skobami (zošitová)

Od tvůrců hitu Já, Padouch!

Zajímalo vás někdy, co dělají vaši mazlíčci, když nejste doma? Od páníčků, co stvořili hit Já, padouch, přichází Tajný život mazlíčků, komedie o životech našich domácích mazlíčků v době, kdy jsme v práci nebo ve škole.

Kocour Koule uspořádá útok na ledničku, andulka Čimča si pustí videohru a pes Leonard přeladí a uspořádá domácí technoparty.

Stanou se Max a Baron přáteli? Dokáže je Brigitte zachránit?

Je čas znovu si užít všechny oblíbené scény z úspěšného filmu Tajný život mazlíčků v tomto sešitě aktivit plném báječných samolepek.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!