EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Víly Nevíly: Daleko od břehů

Kiki Thorpeová


Dobrodružství s vílami a Petrem Panem
Víly Nevíly se doslechly o někom, kdo žije v Zemi Nezemi – legendárním chlapci, který kamkoliv přijde, přináší s sebou dobrodružství. O chlapci jménem Petr Pan. Katka se nemůže dočkat, až se s ním setká. Ale Zvonilka dobře ví, že Petr má také pěkný talent na průšvihy. Čeká je dobrodružství, nebo katastrofa?

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 112
EAN 9788026410416
Dátum vydania 13.3.2017
Vek od 6
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Never Girls
Hmotnosť 0,3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dobrodružství s vílami a Petrem Panem

Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Gábi věří na víly víc než kdokoli jiný.

Víly Nevíly se doslechly o někom, kdo žije v Zemi Nezemi – legendárním chlapci, který kamkoliv přijde, přináší s sebou dobrodružství. O chlapci jménem Petr Pan. Katka se nemůže dočkat, až se s ním setká. Ale Zvonilka dobře ví, že Petr má také pěkný talent na průšvihy. Čeká je dobrodružství, nebo katastrofa?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!