EN

Ivy Pocket – Zastavte ju niekto!

Caleb Krisp

5,0
( 1 )

Pozor! Blíži sa pohroma v sukni – absolútne nespoľahlivá, nepredstaviteľne neskrotná a nehorázne nevypočítateľná Ivy Pocketová!
Od chvíle, keď prvý raz držala v ruke tajomný hodinový diamant, ju prenasledovali, uniesli, zavreli do blázinca či vydali na milosť príšerným adoptívnym rodičom. Lenže to by nebola Ivy, keby po všetkých pádoch vždy nepristála na nohách. Má totiž vrodený talent húževnatej mačky! A preto sa nezastaví ani pred najťažšou úlohou. Musí zachrániť svoju najlepšiu priateľku Rebeku, Vyzerá to však, že všetci nepriatelia sa spriahli, aby sa Ivy zbavili. A ani Hodinový diamant nefunguje tak, ako by mal.

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Rada Ivy Pocket
Počet strán 320
EAN 9788056404942
Dátum vydania 9.2.2018
Vek od 11
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,48
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Pozor! Blíži sa pohroma v sukni – absolútne nespoľahlivá, nepredstaviteľne neskrotná a nehorázne nevypočítateľná Ivy Pocketová!

Od chvíle, keď prvý raz držala v ruke tajomný hodinový diamant, ju prenasledovali, uniesli, zavreli do blázinca či vydali na milosť príšerným adoptívnym rodičom. Lenže to by nebola Ivy, keby po všetkých pádoch vždy nepristála na nohách. Má totiž vrodený talent húževnatej mačky! A preto sa nezastaví ani pred najťažšou úlohou. Musí zachrániť svoju najlepšiu priateľku Rebeku, ktorá je uväznená v paralelnom svete.

Vyzerá to však, že všetci nepriatelia sa spriahli, aby sa Ivy zbavili. A ani Hodinový diamant nefunguje tak, ako by mal.

Ivy Pocketová je expert na riešenie problémov, no dokáže napraviť aj túto spúšť?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ivy Pocket"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Ivy Pocket: Zastavte ju niekto!

Tretia časť knihy o malom dievčati Ivy Pocketovej nás opäť zavedie do sveta kúziel a čarov. Problémy okolo hlavnej hrdinky treba riešiť už akútne, keďže hrozí nielen smrť priateľky, ale taktiež zánik jedného sveta. Ivy čakajú neľahké úlohy, ktoré nemá šancu zvládnuť sama. Vždy však má vôkol seba takých priateľov, ktorí sú jej ochotní pomôcť. Avšak sila stojaca pred nimi sa každým dňom zväčšuje. Ne...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!