EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Venla


Závěrečná část trilogie Prokletí městečka Palokaski
Na konci druhého dílu objeví Miia tělo mrtvé dívky v kufru auta svého psychologa Henriho. Dívka je identifikována jako Noora. Kromě Miiina bratra nikdo neví, že Miia Henriho navštěvovala, a proto se to rozhodne zatajit. Miia si uvědomí, že se Henri až příliš zajímal o smrt jejího otce a o sestřino zmizení. Henri najednou není k nalezení a Miia přemýšlí, jestli má s vraždami co dočinění. Zatímco dál vyšetřuje na vlastní pěst, zjistí, že je těhotná. Je otcem dítěte mrtvý vrah Antti, nebo milionář Mikael?

Informácie

Žáner triler
Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 184
EAN 9788075054043
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 15
Formát 130x190 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,315
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Závěrečná část trilogie Prokletí městečka Palokaski

Případ Venly Pohjavirtové se odehrává na pozadí celé trilogie Prokletí městečka Palokaski. Miia si totiž uvědomuje jistou spojitost sestřina zmizení v osmdesátých letech s případy Laury a Noory. Na konci druhého dílu trilogie objeví Miia tělo mrtvé dívky v kufru auta svého psychologa Henriho Saastamoinena. Dívka je identifikována jako Noora. Kromě Miiina brata Nikkeho nikdo neví, že Miia Henriho navštěvovala, a proto se rozhodne informaci policii zatajit. Miia si uvědomí, že se Henri až příliš zajímal o smrt jejího otce a o sestřino zmizení. Protože však sám Henri najednou není nikde k nalezení, Miia přemýšlí, jestli Noořino tělo ukryl v kufru Henriho auta samotný vrah, nebo jestli má Henri s vraždami dívek co dočinění. Zatímco Miia pokračuje ve vyšetřování na vlastní pěst, zjistí, že je těhotná. Je otcem dítěte mrtvý vrah Antti, nebo milionář Mikael, se kterým si několikrát vyšla?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Prokletí městečka Palokaski"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!