EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Vincent a Bóďa - Dobrodružství v Benátkách

Martin Šinkovský


Odvážný Bóďa s vinným skřítkem Vincentem zachraňují blechu Geraldínu v tajemných Benátkách.
Víte, že vinařům pomáhá při práci vinný skřítek? Malý Bóďa tomu zpočátku nechce věřit, ale jednoho večera se o tom přesvědčí na vlastní kůži. O pomoc ho požádá vinný skřítek Vincent a vezme ho na jedno z nejkouzelnějších a nejtajemnějších míst na světě: do Benátek. Tak začíná zatím největší dobrodružství Bóďova života!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 72
EAN 9788000042978
Dátum vydania 2.5.2016
Vek od 6
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,443
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Odvážný Bóďa s vinným skřítkem Vincentem zachraňují blechu Geraldínu v tajemných Benátkách.

Dobrodružný příběh pro menší děti, plný fantazie. Malý Bóďa tráví letní prázdniny u dědečka vinaře na Moravě. Ten mu jednoho dne prozradí, že všichni vinaři si nesmírně cenní pomoci vinného skřítka Vincenta. Bóďa si není jistý, jestli ho děda nevodí za nos, ale ještě toho večera ho skřítek Vincent požádá o pomoc. A vezme ho s sebou do jednoho z nejkouzelnějších a nejtajemnějších měst světa: do Benátek. A tak začíná zatím největší dobrodružství Bóďova života…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!