EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Penelope - prostě perfektní: Projekt Nejlepší kamarádka

Chrissie Perryová


Penelope a její potrhlé kousky tě dostanou. Zábavné, vtipné, originální, zkrátka perfektní čtení pro holky!
Holky, ruku na srdce. Která z nás nechce být dokonalá, perfektní a oblíbená? Chceme to všechny! A Penelope Kingstonová ze všech nejvíc!!! Touží být milá, trpělivá, pečlivá a většinou se jí to daří. Někdy se však přihlásí ke slovu její druhé já, a to je pak nepříjemná, vznětlivá, netrpělivá a není s ní k vydržení. Když do školy přijde nová spolužačka, Penelope cítí v kostech, že by mohla získat to, po čem už dlouho touží, a stále to, tedy spíše JI, nemá. Nejlepší kamarádku!

Informácie

Žáner humor pre deti
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Rada Penelope
Počet strán 144
EAN 9788025327784
Dátum vydania 9.5.2016
Vek od 8
Formát 128x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,18
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Penelope a její potrhlé kousky tě dostanou. Zábavné, vtipné, originální, zkrátka perfektní čtení pro holky!

Holky, ruku na srdce. Která z nás nechce být dokonalá, perfektní a oblíbená? Chceme to všechny! A Penelope Kingstonová ze všech nejvíc!!!

Touží být milá, trpělivá, pečlivá a většinou se jí to daří. Někdy se však přihlásí ke slovu její druhé já, a to je pak nepříjemná, vznětlivá, netrpělivá a není s ní k vydržení.

Když do školy přijde nová spolužačka, Penelope cítí v kostech, že by mohla získat to, po čem už dlouho touží, a stále to, tedy spíše JI, nemá. Nejlepší kamarádku!

Ďalšie tituly z rady "Penelope"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!