EN

Wonder Woman na Super Hero High

Lisa Yeeová


Podívej se do školy plné superhrdinů!
Náctiletá Wonder Woman „Wondy“ je bojovnice a současně princezna, která nikdy neopustila Rajský ostrov, na němž vyrostla. Ale protože se chce stát superhrdinkou, přihlásí se na Super Hero High a vrhne se do divného světa plného chaosu. Tedy na střední školu pro superhrdiny! Všichni studenti mají speciální schopnosti a učí se, jak je využít. A Wondy má co dohánět. Snaží se skamarádit s ostatními, poprvé v životě potkává kluky a její život je najednou plný zachraňování světa. Jak tuhle velkou změnu zvládne?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 280
EAN 9788075442161
Dátum vydania 7.11.2016
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,395
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Podívej se do školy prné superhrdinů!

Náctiletá Wonder Woman „Wondy“ je bojovnice a současně princezna, která nikdy neopustila Rajský ostrov, na němž vyrostla. Ale protože se chce stát superhrdinkou, přihlásí se na Super Hero High a vrhne se do divného světa plného chaosu a zmatků. Tedy na střední školu pro superhrdiny! Všichni studenti mají speciální schopnosti a učí se, jak je využít. A Wondy má co dohánět. Snaží se skamarádit s ostatními, poprvé v životě potkává kluky a její život je najednou plný zachraňování světa. Jak tuhle velkou změnu zvládne?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Super Hero Girls"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!