EN

Tajný život maznáčikov

Universal Studios


Na motívy úspešného animovaného filmu
Psíček Max má úžasný život – býva so svojou milovanou majiteľkou Katie a majú spolu ten najlepší vzťah na svete! Kým sa vo dverách neobjaví veľká chlpatá obluda – pes Duke, s ktorým sa má deliť o jej lásku. Vzájomné podrazy ich dovedú až do veľkého nebezpečenstva, keď musia utekať pred pomstychtivými divochmi úplne stratení vo veľkomeste. Ako sa im podarí prekonať všetky nástrahy skôr, než sa ich majitelia vrátia z práce domov?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 136
EAN 9788026413813
Dátum vydania 23.1.2017
Vek od 5
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Psíček Max má úžasný život – býva so svojou milovanou majiteľkou Katie a majú spolu ten najlepší vzťah na svete! Kým sa vo dverách neobjaví veľká chlpatá obluda – pes Duke, s ktorým sa má deliť o jej lásku. Vzájomné podrazy ich dovedú až do veľkého nebezpečenstva, keď musia utekať pred pomstychtivými divochmi úplne stratení vo veľkomeste. Našťastie má Max doma dobrú partiu priateľov, ktorí sa zo svojich brlôžkov vydajú na mimoriadne dobrodružnú záchrannú výpravu. Ako sa im podarí prekonať všetky nástrahy skôr, než sa ich majitelia vrátia z práce domov?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tajný život maznáčikov"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!