EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

FOX – Záchrana policejní akademie

Lesley Gibbes


Je sice malý, ale odvahy má za deset! 2. dobrodružství policejního psa Foxe.
Foxovi se splnil sen – byl přijat na policejní akademii a stane se z něj tajný policejní agent. Nejprve ale musí projít náročným tréninkem. Ten začíná pěkně zostra. Někteří psi procházející výcvikem se zranili a musí odjet na léčení. Vypadá to, že nejde o náhodu, ale záměr! Kdo za tím asi stojí a co tím sleduje? Fox a jeho nový kamarád Remi musí předvést své detektivní schopnosti. Dokážou záhadu vyřešit a ukážou světu, že z nich budou skvělí agenti?

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 80
EAN 9788025333051
Dátum vydania 7.9.2017
Vek od 6
Formát 128x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,18
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Foxovi se splnil sen – byl přijat na policejní akademii a stane se z něj tajný policejní agent. Nejprve ale musí projít náročným tréninkem.

Ten začíná pěkně zostra. Někteří psi procházející výcvikem se zranili a musí odjet na léčení. Vypadá to, že nejde o náhodu, ale záměr! Kdo za tím asi stojí a co tím sleduje?

Fox a jeho nový kamarád Remi musí předvést své detektivní schopnosti. Dokážou záhadu vyřešit a ukážou světu, že jsou skvělí agenti s tím nejlepším policejním čichem?

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!