EN

Psí průšviháři - Neposlušný pudlík špindíra

Tui T. Sutherland


Třetí příběh z nové série o chlupatých rošťácích, kteří sice trošku zlobí, ale jsou to ti nejvěrnější kamarádi na světě!
Róza je šťastná. Rodiče konečně kývli a ona si může spolu se svými bratry vybrat psa! A protože má ráda, když je všechno krásné a čisté, potěší ji, že nakonec zvítězí roztomilý pudlík. Jenže se ukáže, že její princeznička se raději válí v hlíně, než aby spořádaně ležela na polštářku. Dokáže si Róza s touhle neposlušnou špindírou poradit? Skvělá série o chlupatých rošťácích, kteří sice trošku zlobí, ale jsou to ti nejvěrnější kamarádi na světě!

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 168
EAN 9788025335666
Dátum vydania 1.2.2018
Vek od 9
Formát 130x197 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,154
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Róza je šťastná. Rodiče konečně kývli a ona si může spolu se svými bratry vybrat psa! A protože má ráda, když je všechno krásné a čisté, potěší ji, že nakonec zvítězí roztomilý pudlík. Jenže se ukáže, že její princeznička se raději válí v hlíně, než aby spořádaně ležela na polštářku. Dokáže si Róza s touhle neposlušnou špindírou poradit?

Skvělá série o chlupatých rošťácích, kteří sice trošku zlobí, ale jsou to ti nejvěrnější kamarádi na světě!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Psí průšviháři"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!