EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Supergirl na Super Hero High

Lisa Yeeová


Přečtěte si nový příběh ze školy pro superhrdiny!
Supergirl je sice nejmocnější teenager v galaxii, ale potom, co ztratila svou domovskou planetu Krypton a s ní i každého, koho znala, si není jistá, jestli je pro ni elitní Super Hero High to pravé. Noví přátelé a hodná knihovnice sice dělají vše proto, aby se tu cítila jako doma, ale jejím sebevědomím otřásají vpády nepřátel i zlé sny. Kéž by se zvládla se vším vypořádat!

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788075442857
Dátum vydania 6.3.2017
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,374
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Přečtěte si nový příběh ze školy pro superhrdiny!

Supergirl je nováčkem nejen ve škole, ale taky na Zemi. Je to sice nejmocnější náctiletá dívka v celé galaxii, ale potom, co ztratila svou domovskou planetu Krypton a s ní i každého, koho znala, si Supergirl není jistá, jestli je pro ni elitní Super Hero High to pravé. Noví přátelé a hodná knihovnice sice dělají vše proto, aby se tu cítila jako doma, ale jejím sebevědomím otřásají vpády nepřátel i zlé sny a Supergirl zjišťuje, že není ani trochu jednoduché být mimozemšťanka, superhrdinka a středoškolačka zároveň. Kéž by se zvládla se vším vypořádat!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Super Hero Girls"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!