EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Křečkosaurus rex

Tom O'Donnell


Podivný křeček s nečekanými superschopnostmi je miláčkem celé třídy. Uvidíš, že dostane i tebe!
Zvířecí koutek v šesté třídě se rozrostl o záhadný přírůstek. Vypadá jako křeček, ale řve jako pravěký ještěr. Sam přesně ví, jak se bude jmenovat: Krečkosaurus rex. Když vyhládlý hlodavec zhltne podezřelou výživu pro kulturisty s názvem Nadupaný dinosaurus, začnou se dít věci. Sam a jeho supersilný miniparťák se totiž postaví postrachu celé školy, obávanému Valdemarovi „Vazounovi“. Ten se divného křečka nebojí, ale možná by měl…

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788025332740
Dátum vydania 24.8.2017
Vek od 8
Formát 140x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,41
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Zvířecí koutek v šesté třídě se rozrostl o záhadný přírůstek. Vypadá jako křeček, ale řve jako pravěký ještěr. Sam přesně ví, jak se bude jmenovat: Krečkosaurus rex. Když vyhládlý hlodavec zhltne podezřelou výživu pro kulturisty s názvem Nadupaný dinosaurus, začnou se dít věci.

Sam a jeho supersilný miniparťák se totiž postaví postrachu celé školy, obávanému Valdemarovi „Vazounovi“. Ten se divného křečka nebojí, ale možná by měl…

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!