EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Tajemství ohnivých pegasů

Rebecca Lisle


Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.
Podaří se Sparrow zachránit okřídlené koně a najít svou rodinu? V den jedenáctých narozenin Sparrow konečně propustí ze sirotčince na svobodu. Ale tím její dobrodružství teprve začíná… V doprovodu věrného kocoura Rošťáka se vydává do města zjistit pravdu o svém původu a najít své příbuzné. Město je ale plné nebezpečí… Ztrácejí se v něm nádherní okřídlení koně – pegasové, jejichž slzy lidé považují za zázračný lék… A na sirotky v něm nikdo nečeká…

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 296
EAN 9788000045016
Dátum vydania 24.10.2016
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.

Podaří se Sparrow zachránit úchvatné okřídlené koně a najít svou rodinu?

V den jedenáctých narozenin Sparrow konečně propustí ze sirotčince na svobodu. Ale tím její dobrodružství teprve začíná… V doprovodu věrného kocoura Rošťáka se vydává do města zjistit pravdu o svém původu a najít své příbuzné. Město je ale plné nebezpečí… Ztrácejí se v něm nádherní okřídlení koně – pegasové, jejichž slzy lidé považují za zázračný lék… A na sirotky v něm nikdo nečeká… Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!