EN

Nevracaj sa

Lee Child


Neustupuj, nevzdávaj sa, nevracaj sa! Už aj v kinách!
Jack Reacher mieri do hlavného stanu svojho starého pôsobiska, sto desiatej jednotky vojenskej polície, aby spoznal majorku Susan Turnerovú, novú veliacu dôstojníčku, ktorej sexi hlas pozná z telefónu. Na jeho nemilé prekvapenie však za veliteľským stolom žiadna žena nesedí. V dusivej atmosfére na Reachera navyše číhajú vážne nástrahy v podobe obvinení, ktorých potvrdenie by mohlo rozvrátiť celý jeho život. Ako sa to mohlo stať? Na to musí Jack prísť za každú cenu!

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 432
EAN 9788056600337
Dátum vydania 21.11.2016
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,41
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Jack Reacher sa po náročnej ceste konečne dostáva do cieľa: do hlavného stanu svojho starého pôsobiska, sto desiatej jednotky vojenskej polície. Chladná kamenná budova preňho predstavuje jediný domov, aký kedy mal. Tentoraz však prichádza z čisto osobného dôvodu: aby spoznal majorku Susan Turnerovú, novú veliacu dôstojníčku, ktorej sympatický hlas pozná z telefónu.

Na jeho nemilé prekvapenie však za veliteľským stolom žiadna žena nesedí. V dusivej atmosfére na Reachera navyše číhajú vážne nástrahy v podobe obvinení, ktorých potvrdenie by mohlo rozvrátiť celý jeho život.

Ako sa to mohlo stať? Na to musí Jack prísť za každú cenu!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Jack Reacher"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Zločinné zákulisie vojenskej polície

Lee Child už dlhú dobu pôsobí na svetovej literárnej scéne ako autor akčných trilerov s vojenským pozadím. Jeho Jack Reacher sa etabloval medzi ďalšími známymi postavami ako čestný a odvážny bojovník proti nespravodlivosti, čo si síce vyberá svoju daň, ale napriek tomu nepoľavuje vo svojom poslaní robiť svet lepším. Vydavateľstvo Plus prináša v poradí devätnásty (!) príbeh série s podnázvom Nevrac...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!