EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Spirit Animals – Strom věčnosti

7. díl

Marie Lu


Zvládnou Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan najít dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení? 7.díl oblíbené fantasy série.
Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení. Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…

Informácie

Číslo dielu 7
Jazyk čeština
Počet strán 184
EAN 9788025328606
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 11
Formát 140x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,335
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře?

Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení.

Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Spirit Animals"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!