EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Leo a Luky – Nejlepší kamarádi

Julia Boehmeová


Oslík Leo a poník Luky jsou velcí kamarádi. Skamarádí se i jejich majitelky Linda a Marika?
Lindina maminka právě zdědila domek na venkově. A protože začaly prázdniny, hned se tam obě společně vypraví. Jaké je jejich překvapení, když zjistí, že kromě domečku vlastní také louku a krásného oslíka Lea. Jeho velký kamarád, poník Luky, patří Marice, holčičce ze sousedství. Leo a Luky by si přáli, aby se dívky skamarádily. První setkání ale nedopadne nejlépe. Překonají Linda a Marika první nedorozumění a stanou se z nich kamarádky?

Informácie

Žáner príbehy detí
Jazyk čeština
Počet strán 80
EAN 9788025328781
Dátum vydania 5.9.2016
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lindina maminka právě zdědila domek na venkově. A protože začaly prázdniny, hned se tam obě společně vypraví. Jaké je jejich překvapení, když zjistí, že kromě domečku vlastní také louku a krásného oslíka Lea. Jeho velký kamarád, poník Luky, patří Marice, holčičce ze sousedství. Leo a Luky by si přáli, aby se dívky skamarádily. První setkání ale nedopadne nejlépe.

Překonají Linda a Marika první nedorozumění a stanou se z nich kamarádky?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!