EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Pátrání s Agátou – Tajemství modré víly

T. B. Lloyd


Když má poník čich jako správný detektiv, dějou se věci!
Agáta není jen tak ledajaký poník. Její nos cítí na dálku kdejakou nekalost a nebezpečí. Betty už ví, že když Agáta zavětří, schyluje se k nějakému dobrodružství. Tentokrát se vydají po stopě záhadného obrazu, na kterém je namalovaná modrá víla. A nebudou na to sami. Chytrý havran Watson, odvážná veverka Herkules a Bettyina kamarádka Tina jdou do toho s nimi!

Informácie

Žáner príbehy detí
Jazyk čeština
Počet strán 88
EAN 9788025328828
Dátum vydania 12.9.2016
Vek od 9
Formát 140x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,199
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Když má poník čich jako správný detektiv, dějou se věci!

Agáta není jen tak ledajaký poník. Její nos cítí na dálku kdejakou nekalost a nebezpečí. Betty už ví, že když Agáta zavětří, schyluje se k nějakému dobrodružství.

Tentokrát se vydají po stopě záhadného obrazu, na kterém je namalovaná modrá víla. A nebudou na to sami. Chytrý havran Watson, odvážná veverka Herkules a Bettyina kamarádka Tina jdou do toho s nimi!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!