EN

Najväčšia kniha nápadov 2

kolektív


Najväčšia encyklopédia nápadov a výrobkov na každú príležitosť pre deti od 6 do 12 rokov.
Druhý diel knihy plnej nápadov je určený tentoraz pre staršie deti. Rovnako ako v prvom diele aj tu nájdete výrobky, ktoré sa dajú zhotoviť bez drahých pomôcok a materiálov. Stačí sa poobzerať doma alebo v prírode a väčšinu potrebných vecí určite nájdete. Za pomoci šablón a jasných návodov vytvorí pekné veci pre seba alebo svojich blízkych a kamarátov úplne každý, kto má len trochu chuť tvoriť.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 256
EAN 9788056600351
Dátum vydania 21.11.2016
Vek od 3
Formát 190x260 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 1,01
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Viac ako 350 nápadov na najrôznejšie výrobky – s touto knihou nespoznajú vaše deti, čo je to nuda!

A ako alobal, B ako bužírka, C ako cvočky, D ako drevo, drôtiky a darčeky...

Takto by sme mohli pokračovať stále ďalej, kým by sme vyčerpali celú abecedu, pretože kniha obsahuje 350 výrobkov, pri ktorých sa môžu deti naučiť ručne vyrábaným činnostiam, doslova od A až do Z.

Prinášame vám druhý diel knihy plnej nápadov, tentoraz pre staršie deti. Rovnako ako v prvom diele i v tejto knihe nájdete výrobky a nápady, ktoré sa dajú vyrobiť bez drahých pomôcok a materiálov. Stačí sa poobzerať doma alebo v prírode a väčšinu potrebných vecí určite nájdete.

Za pomoci šablón a jasných návodov si všetky nápady vyrobí úplne každý, kto má len trochu chuť tvoriť pre seba alebo svojich blízkych a kamarátov! Materiál pre výrobu je zadarmo alebo takmer zadarmo, postupy nájdete v knihe, šablóny na jej konci. Všetko potrebné máte teda spolu s knihou k dispozícii, stačí len začať.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM