EN

Dnes bude všetko inak

Maria Sempleová


Nič nie je zábavnejšie ako ľudská nedokonalosť.
Eleanor Floodová nie je spokojná so svojím životom. No práve DNES sa rozhodla zmeniť to. Dnes bude všetko inak. Bude uvoľnená, láskavá a všetko v pohode zvládne. Lenže veľkolepé plány sa jej čoskoro vymknú spod kontroly a udalosti sa začnú vyvíjať úplne iným smerom. Eleanor musí pohotovo improvizovať a čeliť nepredvídateľným okolnostiam. A hoci sa nič nedeje podľa jej očakávaní, ten deň ju predsa len v niečom zmení...

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Today will be different
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 288
EAN 9788056602164
Dátum vydania 24.11.2017
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,41
Typ kniha
Väzba viazaná s papierovým poťahom bez laminác

Eleanor Floodová nie je spokojná so svojím životom. No práve DNES sa rozhodla zmeniť to. Dnes bude všetko inak. Bude uvoľnená, láskavá a všetko v pohode zvládne.

Lenže veľkolepé plány sa jej čoskoro vymknú spod kontroly a udalosti sa začnú vyvíjať úplne iným smerom. Eleanor musí pohotovo improvizovať a čeliť nepredvídateľným okolnostiam. A hoci sa všetko deje inak, ako očakávala, ten deň ju predsa len v niečom zmení…

Humorný príbeh o sile rozhodnutí a nepredvídateľnosti života od známej autorky Marie Sempleovej (Kam si zmizla, Bernadette, Plus, 2015)

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Maria Sempleová

Maria Sempleová

Maria Sempleová je americká spisovatelka a televizní scenáristka. Autorsky se podílela kupříkladu na oblíbených seriálech a sitkomech Beverly Hills, 90210, Jsem do tebe blázen, Správná Susan nebo Ellen. Její román Kde se touláš, Bernadetto vyvolal díky svému svěžímu humoru a neotřelé formě naprostou senzaci a dlouhou dobu se držel v žebříčcích bestsellerů. Maria Sempleová s dcerou Poppy a přítelem žije v Seattlu. V roce 2007 byl díky angažmá rodičů v ochraně obojživelníků po jejich dceři pojmenován nově objevený druh létající žáby pouchalka Poppyina.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM