EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová

Vladimír Liška


Vražedná touha po věčném mládí
Kdo byla vlastně hraběnka Alžběta Báthoryová? Sadistická vražedkyně, šílená žena? To už se dnes nedozvíme. Z dochovaných záznamů a výslechů je však jisté, že tento případ patří k nejhrůznějším kauzám světové kriminalistiky.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788075054838
Dátum vydania 24.10.2016
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,478
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vražedná touha po věčném mládí

Důkladná sonda do duše šílené ženy pronásledované vizí věčného mládí. Kdo byla vlastně hraběnka Alžběta Báthoryová? Co v ní podnítilo vražedné sklony a zášť k mladým dívkám? Proč, ač usvědčena, nebyla nakonec potrestána? Z dobových materiálů, které zkoumají případ známé sadistické vražedkyně Alžběty Báthoryové, je patrné, že u nás proslulý román Joži Nižnánského Čachtická paní je v poměru k historickým skutečnostem pouhou beletristickou selankou. To, co odhadují dochované záznamy z výslechů svědků a další písemné prameny, patří k nejhrůznějším kauzám světové kriminalistiky.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!