EN

Keď Henry stretol Zoe

Andy Jones

5,0
( 1 )

Zábavný a dojímavý román o láske a našich rozhodnutiach. Pre fanúšikov Jojo Moyesovej od autora populárneho titulu My dvaja.
Keď sa Henry so Zoe stretnú, ani len netušia, že ich vzájomná príťažlivosť nie je celkom obyčajná. Spája ich totiž oveľa viac. Obaja stoja na prahu nového života poznačení minulosťou, na ktorú by najradšej zabudli. Henry opustil snúbenicu v deň svadby, stal sa vydedencom rodnej obce, a tak sa rozhodol začať odznova v Londýne. Zoe sa po fatálnej strate blízkeho človeka chystá odísť z Londýna, cestovať po svete a nájsť samu seba. Milujú sa, no môžu byť spolu, keď idú každý iným smerom?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 360
EAN 9788056601129
Dátum vydania 11.8.2017
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,48
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Keď Henry stretol Zoe... a Zoe Henryho, ani len netušili, že ich vzájomná príťažlivosť nie je celkom obyčajná. Spája ich totiž oveľa viac. Obaja stoja na prahu nového života a oboch ako ťažká stigma poznačila minulosť, na ktorú by najradšej zabudli.

Henry opustil snúbenicu v deň svadby, stal sa najnenávidenejším občanom rodnej obce, a tak sa rozhodol začať odznova v Londýne.

Zoe sa po fatálnej strate blízkeho človeka chystá odísť z Londýna, cestovať po svete a nájsť samu seba.

Keby sa Henry a Zoe stretli pred rokom, všetko mohlo byť celkom inak. Lenže život má svoj vlastný plán, a tak sa stretnú sedem mesiacov po tom, ako sa ich svety obrátili hore nohami, a štyri mesiace pred tým, ako Zoe nastúpi do lietadla... Môže to byť ešte komplikovanejšie?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Keď Henry stretol Zoe

Najnovší román britského spisovateľa Andyho Jonesa očarí svojich čitateľov krutou úprimnosťou. Prečo? Pre postavy. Pre postavy, ktoré sú v románe zobrazované až príliš realisticky, bez autorovho prikrášľovania, vysvetľovania a ospravedlňovania. V Henrym a Zoe sú premietnuté osudy stoviek ľudí, možno aj z môjho alebo tvojho okolia. Henry a Zoe majú všetky tie vlastnosti, ktoré v sebe ja alebo ty po...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!