EN

Autá - Veľká kniha príbehov

Pixar


Poďte s nami do Chladičových kúpeľov, ktoré ležia pri kedysi slávnej Route 66. Blesk McQueen, známe pretekárske auto, má veľkú zásluhu na oživení tohto zabudnutého mestečka. Táto knižka plná dobrodružstiev, napätia, ale i dojímavých a humorných situácií prináša deväť príbehov.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Pixar
Jazyk slovenčina
Rada Autá
Počet strán 160
EAN 9788025219317
Dátum vydania 1.10.2011
Vek od 3
Formát 240x230 mm
Vydavateľstvo Egmont
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Poďte s nami do Chladičových kúpeľov, ktoré ležia pri kedysi slávnej Route 66. Blesk McQueen, známe pretekárske auto, má veľkú zásluhu na oživení tohto zabudnutého mestečka. Táto knižka plná dobrodružstiev, napätia, ale i dojímavých a humorných situácií prináša deväť príbehov. Vydáme sa na oslavu, ktorú priatelia pripravili pre smutného Guida, so šarmantnou Sally otvoríme motel Kolesový disk a budeme pri tom, keď Seržant naučí jazdiť Bleska v prašnom teréne, čo sa mu neskôr zíde v pretekoch s podlým Chickom Hicksom. Tieto zážitky utvrdzujú Bleska McQueena v presvedčení, že mal veľké šťastie, keď jednej noci omylom zišiel z diaľnice a ocitol sa na mieste, kde líšky dávali dobrú noc...

Ďalšie tituly z rady "Autá"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!