EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Na vlásku - Pokladnica rozprávok

Walt Disney


V opustenej veži žije krásna Rapunzel, ktorú tam uväznila zlá čarodejnica Gothel. Bohatstvom Rapunzel sú jej dlhokánske zlaté vlasy, ktoré majú kúzelnú moc: udržiavajú Gothel stále mladou a krásnou. Čarodejnica uniesla Rapunzel kráľovi a kráľovnej priamo z kolísky a teraz ju vo veži žiarlivo stráži.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Walt Disney
Jazyk slovenčina
Počet strán 32
EAN 9788025223376
Dátum vydania 1.10.2012
Vek od 3
Formát 200x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V opustenej veži žije krásna Rapunzel, ktorú tam uväznila zlá čarodejnica Gothel. Bohatstvom Rapunzel sú jej dlhokánske zlaté vlasy, ktoré majú kúzelnú moc: udržiavajú Gothel stále mladou a krásnou. Čarodejnica uniesla Rapunzel kráľovi a kráľovnej priamo z kolísky a teraz ju vo veži žiarlivo stráži. Tento krásny a smutný príbeh so spletitými osudmi svojich hrdinov rozpráva o nádeji a sile lásky. Lotri tu môžu mať zlaté srdce, zo zlodeja sa vykľuje záchranca a kôň dokáže podať pomocné kopyto...

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!