EN

Divné hlášky z knihkupectví

Jen Campbellová


Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!
Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomolské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Informácie

Žáner satira
humor
Jazyk čeština
Počet strán 120
EAN 9788026414384
Dátum vydania 24.4.2017
Vek od 12
Formát 134x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!

Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na svém blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských zákazníků dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomilské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Divné hlášky z knihkupectví

Začala by som asi tým, že donedávna som si myslela, že v niektorých situáciách sa správam hlúpo, no ja som veľmi slabý odvar. Význam slova hlúposť nadobudol nové a strašidelné obrysy po prečítaní tejto knihy. Netvrdila by som, že je smiešna (aj keď sa niekomu tak môže javiť), skôr sa budete zamýšľať nad zmyslom ľudskej existencie a budete sa pýtať, kde tento svet speje. Možno som to brala až prí...

www.onavie.sk - O knihe: Divné hlášky z knihkupectví

Dnes si v knižnom okienku posvietime na vtipnú knižočku, ktorá vás pobaví, občas aj prekvapí a údiv je tu tiež na mieste. Divné hlášky z knihkupectví ponúkajú reálne rozhovory a prehovory zákazníkov a predávajúcich v kníhkupectvách či v antikvariáte. Poďte sa s nami zabaviť! O knihe Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují! Když Jen Campbellová začala sepisovat...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!