EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Gabrielova trilógia BOX 1-3

Sylvain Reynard


Všetky tri diely obľúbenej erotickej trilógie. Temný, zmyselný, strhujúci a šteklivý príbeh váženého profesora Gabriela a plachej študentky Julie.
Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá študentka Julia vás zavedú na územie zakázanej lásky. Milenci v tejto trilógii prejdú peklom aj očistcom. Profesor Emerson je vo dne uznávaným špecialistom na Danteho, v noci sa mení na šelmu zmietanú erotickými túžbami a takmer zvieracími pudmi.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788075055521
Dátum vydania 12.12.2016
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Edícia box
Hmotnosť 2,44
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Všetky tri diely obľúbenej erotickej trilógie. Temný, zmyselný, strhujúci a šteklivý príbeh váženého profesora Gabriela a plachej študentky Julie.

Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá študentka Julia vás zavedú na územie zakázanej lásky. Milenci v tejto trilógii prejdú peklom aj očistcom. Profesor Emerson je vo dne uznávaným špecialistom na Danteho, v noci sa mení na šelmu zmietanú erotickými túžbami a takmer zvieracími pudmi. Aby dostal všetko, čo chce, nehanebne zneužíva svoj neuveriteľný šarm a skvelý vzhľad, pod ktorým sa skrýva temná minulosť a prázdnota. Potom sa v jeho živote objaví študentka Julia a s ňou i zvádzanie, zakázaná láska – a možno aj vykúpenie z osobného pekla.

Ďalšie tituly z rady "Gabrielova trilógia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!