EN

Gabrielova trilógia BOX 1-3

Sylvain Reynard


Všetky tri diely obľúbenej erotickej trilógie. Temný, zmyselný, strhujúci a šteklivý príbeh váženého profesora Gabriela a plachej študentky Julie.
Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá študentka Julia vás zavedú na územie zakázanej lásky. Milenci v tejto trilógii prejdú peklom aj očistcom. Profesor Emerson je vo dne uznávaným špecialistom na Danteho, v noci sa mení na šelmu zmietanú erotickými túžbami a takmer zvieracími pudmi.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788075055521
Dátum vydania 12.12.2016
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Edícia box
Hmotnosť 2,44
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Všetky tri diely obľúbenej erotickej trilógie. Temný, zmyselný, strhujúci a šteklivý príbeh váženého profesora Gabriela a plachej študentky Julie.

Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá študentka Julia vás zavedú na územie zakázanej lásky. Milenci v tejto trilógii prejdú peklom aj očistcom. Profesor Emerson je vo dne uznávaným špecialistom na Danteho, v noci sa mení na šelmu zmietanú erotickými túžbami a takmer zvieracími pudmi. Aby dostal všetko, čo chce, nehanebne zneužíva svoj neuveriteľný šarm a skvelý vzhľad, pod ktorým sa skrýva temná minulosť a prázdnota. Potom sa v jeho živote objaví študentka Julia a s ňou i zvádzanie, zakázaná láska – a možno aj vykúpenie z osobného pekla.

Ďalšie tituly z rady "Gabrielova trilógia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM