EN

Večerná škola

Lee Child

5,0
( 1 )

Lee Child je autorom jedných z najlepších thrillerov na svete. Večerná škola vracia Reachera naspäť do čias, keď slúžil v armáde, ale tentoraz nie je v uniforme.
Hlas zachytený vo vzduchu: „Američan žiada sto miliónov dolárov.“ Za čo? Od koho? Píše sa rok 1996 a v hamburskom byte skupina pekne oblečených mladých Saudov plánuje niečo veľké. Jack Reacher sa nedávno vrátil z mimoriadne vydarenej tajnej misie. Armáda ho potľapká po chrbte, dá mu medailu a hneď nato ho znovu pošle do školy. Škola má len troch študentov: Reachera, agenta FBI a analytika z CIA. Ich úloha? Nájsť Američana. A to, čo predáva. A komu. Deje sa niečo nekalé, zdá sa, že svet sa zbláznil...

Informácie

Žáner román
triler
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Počet strán 376
EAN 9788056601655
Dátum vydania 29.9.2017
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,362
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Hlas zachytený vo vzduchu: „Američan žiada sto miliónov dolárov.“

Za čo? Od koho? Píše sa rok 1996, Sovieti už dávno odišli, ale odrazu je tu nový nepriateľ. V hamburskom byte skupina pekne oblečených mladých Saudov plánuje niečo veľké.

Jack Reacher sa nedávno vrátil z mimoriadne vydarenej tajnej misie. Armáda ho potľapká po chrbte, dá mu medailu a hneď nato ho znovu pošle do školy. Škola má len troch študentov: Reachera, agenta FBI a analytika z CIA.

Ich úloha? Nájsť Američana. A to, čo predáva. A komu. Deje sa niečo nekalé, zdá sa, že svet sa zbláznil...

Večerná škola vracia Reachera naspäť do čias, keď slúžil v armáde, ale tentoraz nie je v uniforme. S dôveryhodnou seržantkou Frances Neagleyovou po boku si vezme na plecia osud sveta vo vzrušujúcom, diabolsky premyslenom dobrodružstve, pri ktorom vám bude po chrbte stekať studený pot.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Jack Reacher"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Večerná škola – Lee Child

Jack Reacher nie je len hocijaký americký vojak. A nedostáva len také bežné prípady. Jeden z najtajnejších sa teraz odkrýva pred jeho očami. Je zapojený do projektu Večerná škola. O čo však ide? O bežné vyučovanie v laviciach určite nie. V „škole“ nie je sám. Na začiatku má dvoch spolužiakov. Tiež expertov vo svojom odbore. Nakoniec sa však vytvára špičkový tím, ktorý stojí pred prípadom, ktorého ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!