EN

Umenie vojny

Sun-c'

1,0
( 1 )

Preslávená úvaha majstra Suna o vojenskom umení
Preslávená úvaha majstra Suna o vojenskom umení sa teší neutíchajúcemu záujmu čitateľov i po viac ako dva a pol tisíc rokoch, ktoré uplynuli od jeho napísania. V čom spočíva jeho obľúbenosť? Paradoxne vôbec nie v jeho vojenských aspektoch, ale v inšpiratívnej sile pre taktické zaobchádzanie s ľuďmi. Jeho myšlienky ocení každý človek, pretože taktika je nevyhnutná v manželstve, partnerstve a vlastne vo všetkých vzťahoch, v ktorých nechceme stále iba ustupovať alebo sa podriaďovať zámerom druhých.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788025906514
Dátum vydania 19.5.2017
Vek od 15
Formát 135x210 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,14
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Člen komand Navy SEAL Don Mann prokládá svou prvotinu na poli žánru military thrilleru reálnými detaily, jež dokáže postihnout jen opravdový zasvěcenec do průběhu jejich akcí.

Příslušník amerického námořnictva Thomas Crocker odhaluje uprostřed vyčerpávajícího výcviku důkazy o existenci teroristické skupiny. Cesta za ní vede ze svahů K2 přes evropská města až na Střední východ. Crocker a jeho tým se musí prostřílet nebezpečnou sítí teroristických buněk, aby vystopovali bezohledného šejka stojícího v čele mezinárodního teroristického gangu dříve, než jeho vězni zaplatí tu nejvyšší cenu.

LOV VLKA je románem plným adrenalinu. Kniha, v níž vystupují ti nejelitnější vojáci na světě, vychází ze životních zkušeností renomovaného příslušníka komand SEAL Team Six Dona Manna.

„Neustálý příval akce dělá z této knihy hodnotný příspěvek k rychle se rozvíjejícímu žánru thrilleru pojednávajícího o příslušnících SEAL.“ — Publishers Weekly

„Fanoušci akčních titulů v ní naleznou… celé hodiny poutavého čtení.“ — Kirkus Reviews

„Je tu spousta akce, zatímco Crocker a jeho tým buďto pálí na teroristy, nebo dostávají co proto.“ — John Harrington, The Oklahoman

„Lov vlka doslova exploduje těmi nejautentičtějšími případy na poli žánru ság psaných krví a bodáky a pro milovníky akční beletrie ve stylu military je čtením, po kterém by měli sáhnout.“ — James Grady, autor Six Days of the Condor

„Don Mann píše tak, jak mluví voják: jde přímo k věci. Jeho psaní má navíc pořádnou šťávu.“ — Chris Ryan, autor Strike Back a Killing for the Company

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

my.martinus.sk - Umenie vojny

Autor síce rozoberá vojenskú taktiku a stratégie, ale s nadhľadom a širšími súvislosťami. Množstvo myšlienok a prirovnaní sa sami ponúkajú a ukazujú, že sa dajú využiť aj teraz v bežnom živote. Pre každého, kto si rád prečíta knihu s hlbšími myšlienkami.
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!