EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Nedobytná pevnost

Jason Rekulak


Lovestory z doby počítačového pravěku
První láskou Billyho Marvina byl jeho počítač. Pak potkal Mary Zelinskou. Vzpomínáte si na svou první lásku? Nedobytná pevnost je legrační, nutkavě čtivý a překvapivě dojemný román o přátelství, zlomeném srdci a počítačích, zasazený do 80. let v Americe. Dospívající mladík Billy ze všeho nejradši tráví čas na svém počítači Commodore 64, na kterém programuje své první počítačové hry, a nad časopisem Playboy. Když se ale zamiluje do počítačové expertky Mary, všechno se změní.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 312
EAN 9788075058065
Dátum vydania 26.10.2017
Vek od 13
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,474
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

První láskou Billyho Marvina byl jeho počítač. Pak potkal Mary Zelinskou.

Vzpomínáte si na svou první lásku? Nedobytná pevnost je legrační, nutkavě čtivý a překvapivě dojemný román o přátelství, zlomeném srdci a počítačích, zasazený do 80. let v Americe. Dospívající mladík Billy ze všeho nejradši tráví čas na svém počítači Commodore 64, na kterém programuje své první počítačové hry, sledováním televizních seriálů s bandou stejně ujetých kamarádů a erotickým fantazírováním nad časopisem Playboy. Když se ale zamiluje do počítačové expertky Mary, všechno se změní.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!