EN

LEGO® Star Wars Výprava za kyber mečem

kolektiv


Minifigurka LEGO zdarma
Ďábelské Impérium pročesává každičký kout vesmíru a hledá úlomky legendárního kyber meče. Mezitím mladá rodinka sběratelů vesmírného odpadu provozuje na odlehlé stanici opravnu vesmírných lodí. Zatím netuší, že brzy sehrají důležitou roli v opětovném sestrojení nejmocnější zbraně v celé galaxii… Seznam se s Freemakerovými a připrav se na hromadu nových dobrodružství v jedné vzdálené galaxii. Vyřeš hádanky, přečti si zábavné komiksy a sestav svou vlastní minifugurku vojáka z Hvězdy smrti.

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788026415220
Dátum vydania 21.8.2017
Vek od 7
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,18
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Ďábelské Impérium pročesává každičký kout vesmíru a hledá úlomky legendárního kyber meče. Mezitím mladá rodinka sběratelů vesmírného odpadu provozuje na odlehlé stanici opravnu vesmírných lodí. Zatím netuší, že brzy sehrají důležitou roli v opětovném sestrojení nejmocnější zbraně v celé galaxii…

Seznam se s Freemakerovými a připrav se na hromadu nových dobrodružství v jedné vzdálené galaxii. Vyřeš hádanky, přečti si zábavné komiksy a sestav svou vlastní minifugurku vojáka z Hvězdy smrti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!