EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Umírající dandy

Mari Jungstedtová


Na ostrově Gotland panuje zima. Nejsou tu žádní turisté, obchody jsou většinou zavřené.Jenom v malé galerii na náměstí se usilovně pracuje. Egon Wallin připravuje vernisáž. Následujícího rána ale čeká město šok. Známý galerista je nalezen zavěšený v jedné z bran středověkého opevnění. Přišla jeho manželka na to, že vedl dvojí život, a pomstila se? Nebo jen stál v cestě bezskrupulózním zlodějům? Komisař Knutas se s celým týmem opět pouští do vyšetřování.

Informácie

Žáner detektívka
Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Prekladateľ Karolína Kloučková
Počet strán 264
EAN 9788074731099
Dátum vydania 31.10.2013
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo KNIHA ZLÍN
Edícia Fleet
Hmotnosť 0,394
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Na ostrově Gotland panuje zima. Nejsou tu žádní turisté, obchody jsou většinou zavřené.

Jenom v malé galerii na náměstí se usilovně pracuje. Egon Wallin připravuje vernisáž. Následujícího rána ale čeká město šok. Známý galerista je nalezen zavěšený v jedné z bran středověkého opevnění. Přišla jeho manželka na to, že vedl dvojí život, a pomstila se? Nebo jen stál v cestě bezskrupulózním zlodějům? Komisař Knutas se s celým týmem pouští do vyšetřování a opět musí ustát dotěrný dohled švédských médií.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Anders Knutas"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!