EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Piráti Karibiku - Salazarova pomsta

kolektiv

3,0
( 1 )

„Moc mora sa uvoľní, keď sa všetko rozdelí...“
V ďalšom pokračovaní úspešnej pirátskej série sa opäť stretnete s obľúbenými hrdinami Jackom Sparrowom a Willom Turnerom, ktorí musia spojiť sily v boji proti krutému pirátovi Salazarovi. Ten utiekol z väzenia a brázdi moria s odhodlaním zabiť každého piráta. Jacka a Willa môže zachrániť iba Poseidónov trojzubec. Boj s časom sa začína!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 168
EAN 9788025239766
Dátum vydania 9.6.2017
Vek od 6
Formát 134x202 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,22
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Henry ako mladý kadet britského námorníctva zasvätil svoj život moru. Dúfa, že jedného dňa nájde Poseidónov trojzubec, magický predmet, ktorý svojmu majiteľovi umožňuje ovládať všetky oceány. Len pomocou trojzubca môže Henry vyslobodiť svojho otca Willa Turnera spod hroznej kliatby. Carina, vynikajúca astronómka, rozlúštila veľké tajomstvo: mapa, z ktorej nedokáže čítať žiadny muž a ktorá vedie rovno k Poseidónovmu trojzubcu, je ukrytá vo hviezdach. Carina hľadá trojzubec, aby dokázala svoje vedecké schopnosti, no zároveň chce odhaliť záhadu svojho pôvodu. Ani kapitán Jack Sparrow by trojzubcom nepohrdol. Jeho dávny nepriateľ, diabolský kapitán Salazar, unikol z väzenia a brázdi moria s odhodlaním zabiť každého piráta, ktorý mu príde do cesty – vrátane Jacka. Pred útokom tohto chladnokrvného zabijaka môže kapitána Sparrowa zachrániť iba Poseidónov trojzubec.

Keď toto nezvyčajné trio spojí svoje sily, začína sa boj s časom. Buď nájdu trojzubec, alebo budú čeliť istej smrti. No ich výprava už od začiatku vyzerá odsúdená na neúspech...

Ďalšie tituly z rady "Piráti z Karibiku"

Uživateľská recenzia

Monica Astray
Vždy sa mi ľahšie čítali knihy podľa filmu, než pozerať film podľa knihy. V tomto prípade kniha nebola zlá, opäť som sa zasmiala tak ako aj pri filme....Film mal avšak veľkú výhodu v tom, že pokiaľ ste príliš o filme nezisťovali nebolo skazené prekvapenie kto vlastne Henry bol. V knihe vám ho skazili hneď na začiatku. Takže nevýhoda pre tých čo siahli najprv po knihe. Takisto ma zarazilo, že na konci knihy bola vynechaná scéna, ktorá vo filme nebola síce tou z najlepších, a možno bola presladená, ale bola to scéna s osobami, ktoré nás sprevádzali celé tie roky počas filmov. A jednoducho tu, ju autorka vynechala. Každopádne príjemné čítanie, trošku kratšie ale bolo fajn si film pripomenúť takto knižne.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Piráti Karibiku - Salazarova pomsta

V kinách premietajú nových Pirátov Karibiku. Jupíí. Ale keď patríme medzi smoliarov – ako ja -, ktorí musia na film čakať, zatiaľ si prečítajte knihu. Neoľutujete. Ešte sa budete viac tešiť. Henry, syn Willa Turnera, sa rozhodne, že svojho otca oslobodí spod vplyvu kliatby, ktorá na neho bola uvalená pred rokmi. Zistí, že musí získať Poseidónov trojzubec. Na to však potrebuje známeho egocentr...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!