EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Garfield a školní duch

Jim Davis


Legrace a napětí
Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde. Ale nikdo ze sousedů jim přístřeší poskytnout nechce, a tak skončí v opuštěné polorozpadlé budově staré školy. Sice se povídá, že tam straší, ale tomu by přece nikdo rozumný nevěřil, že ne? Odkud se ale berou ty podivné zvuky na chodbě?

Informácie

Ilustrátor Mike Fentz
Jazyk čeština
Počet strán 80
EAN 9788026419938
Dátum vydania 23.7.2018
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,24
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Garfield tomu nemůže uvěřit!

Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce! To už je skutečně na Garfielda moc. S Odiem se rozhodnou utéct z domova a zkusit štěstí někde jinde.

Ale nikdo ze sousedů jim přístřeší poskytnout nechce, a tak skončí v opuštěné polorozpadlé budově staré školy. Sice se povídá, že tam straší, ale tomu by přece nikdo rozumný nevěřil, že ne? Odkud se ale berou ty podivné zvuky na chodbě?

Jak Garfield a Odie obstojí ve zkoušce, kterou jim připravil školní duch?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!