EN

Ronaldo - Chlapec, ktorý vedel, za čím ide

Yvette Darska


Pútavý príbeh niekoľkonásobného držiteľa Zlatej lopty a víťaza Ligy majstrov v unikátnom podaní!
Prečítaj si príbeh o neochvejnej vôli, pozoruhodnom talente, sile snov, tvrdej práci a v neposlednom rade o futbalovej kariére, ktorá vyžaduje mnoho obetí. Kniha, súčasť série unikátnych kníh o slávnych futbalistoch, tiež obsahuje málokedy publikované fotografie z Ronaldovho detstva a dospievania. Ideálne aj pre mladších čitateľov!

Informácie

Jazyk slovenčina
Původní název Ronaldo - Chłopiec, który wiedział, czego chce
Počet strán 208
EAN 9788025241042
Dátum vydania 22.9.2017
Vek od 6
Formát 170x240 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,5
Typ kniha
Väzba brožovaná šitá s chlopňami

Ronaldo - Chlapec, ktorý vedel, za čím ide

Kniha o Cristianovi Ronaldovi je príbeh o neochvejnej vôli a odhodlaní na ceste k vrcholu. Ide o súčasť série unikátnych kníh o slávnych futbalistoch. Autorka rozpráva o pozoruhodnom talente, sile snov, tvrdej práci a v neposlednom rade o futbalovej kariére, ktorá vyžaduje mnoho obetí. Kniha tiež obsahuje málokedy publikované fotografie z Ronaldovho detstva a dospievania. Ideálne aj pre mladších čitateľov!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Yvette Darska

Yvette Darska

Yvette Darska je milovnice fotbalu, fotografování a Toskánska a také matka dospívajícího chlapce. Láska jejího syna k fotbalu ji inspirovala k nápadu na napsání série knih pro děti o jejich fotbalových idolech. První kniha série, Messi: Malý chlapec, který se stal velkým fotbalistou, byla dlouhé měsíce na seznamu bestsellerů a byla také nominována na prestižní ocenění IBBY. Druhá kniha, Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde, byla podobně úspěšná a po ní autorka napsala příběhy dalších fotbalistů, například Zlatana Ibrahimoviče nebo Neymara Jr.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM