EN

Sirény

Joseph Knox


Sex, drogy a Manchester – osudová trojica detektíva Aidana Waitsa.
Sex, drogy a Manchester – osudová trojica detektíva Aidana Waitsa. Po tom, čo sa prevalí jeho drogový priestupok, dostane na výber: buď definitívne skončí s policajnou kariérou a všade so sebou povlečie neslávnu minulosť, alebo sa pokúsi v utajení odhaliť najväčší manchesterský drogový gang. Nejde však len o drogy – všade naokolo miznú mladé dievčatá a objavujú sa mŕtvoly. Podarí sa mu vyloviť pravdu z temných vôd Manchesteru, keď sa v nich topí aj on sám? Aké tajomstvo vlastne skrýva?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 360
EAN 9788056604014
Dátum vydania 20.4.2018
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,49
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ako policajt zlyhal. Teraz dostane šancu ako delikvent.

Sex, drogy a Manchester – osudová trojica detektíva Aidana Waitsa. Po tom, čo sa prevalí jeho drogový priestupok, dostane na výber: buď definitívne skončí s policajnou kariérou a všade so sebou povlečie neslávnu minulosť, alebo sa pokúsi v utajení odhaliť najväčší manchesterský drogový gang a popritom dozrie na dcéru ministra spravodlivosti, ktorá sa v jeho prostredí ocitla. Nejde však len o drogy – všade naokolo miznú mladé dievčatá a objavujú sa mŕtvoly. Táto akcia je extrémne nebezpečná a Aidanovi začína dochádzať, čo všetko je v hre. Podarí sa mu vyloviť pravdu z temných vôd Manchesteru, keď sa v nich topí aj on sám? Aké tajomstvo vlastne skrýva?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Literárna lekáreň u Simony - Sirény

Aj najväčšia špina sa dá upratať. Kategória: Antitusiká/Imunomodulátory Účinné látky: Dáva druhé šance. Manipuluje ľudskosť. Objavuje zmysel pre spravodlivosť. Dávkovanie: Trikrát počas dňa vo väčších dávkach. Zásobte sa jedlom a silnejším drinkom. Počet tabliet – 360. Vedľajšie účinky: Hrozí strata priateľov. Zatúžite navštíviť Manchester. Čo by ste mali vedieť predtým, ako si knih...

Drominickacita.sk - SIRÉNY (JOSEPH KNOX)

Po trileroch a románoch prišiel rad aj na niečo nové. Skúsila som žáner detektívky. Ako prvá sa mi do rúk dostala kniha Sirény od autora Josepha Knoxa. Je to jeho prvotina a tak sa to celkom hodilo na môj začiatok s detektívkami. Musím sa priznať, že kniha ma chytila hneď od začiatku. Hoci téma nie je príliš pre ženy. Drogy, násilie a vraždy. Hlavnou postavou je detektív Waits, ktorý to má vo sv...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!