EN

Temné srdce Londýna

Oliver Harris


Spletená špirála lží a korupcie + zvodný, svetaskúsený a rafinovaný antihrdina = perfektný portrét súčasného Londýna...
Prebúdza sa v zdemolovanom policajnom aute, stále opitý, bez peňaženky, bez telefónu. Má iba zápalky, ktoré mu pripomínajú udalosti z predchádzajúcej noci. Londýnsky policajný detektív Nick Belsey dosiahol dno a musí ujsť vlastným dlhom a výčinom.Zastaví sa na stanici zbaliť si veci - koniec jeho kariéry! Správa o nezvestnom z jednej z najluxusnejších ulíc v meste poskytuje šancu na nový začiatok. "Požičiava" si identitu, ktorá vededie až k bohatstvu oligarchov netušiac, že vstúpil do hry na život a na smrť

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 488
EAN 9788056603321
Dátum vydania 23.2.2018
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,55
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prebúdza sa na Hampstehe Heath v zdemolovanom policajnom aute, stále opitý, bez peňaženky, bez telefónu. Má iba zápalky, ktoré mu pripomínajú udalosti z predchádzajúcej noci. Londýnsky policajný detektív Nick Belsey dosiahol dno. Teraz potrebuje vypadnúť z Londýna, čo najďalej od svojich dlhov a výčinov.

Za úsvitu sa zastaví na stanici, aby si zbalil svoje veci - posledný deň jeho kariéry! Zaujme ho však jedno z nočných hlásení – správa o nezvestnej osobe z The Bishops Avenue, jednej z najluxusnejších ulíc v meste. Belsey zacíti šancu na nový začiatok a „požičia“ si identitu nezvestného Alexa Devereux, ktorého však hľadá priveľa ľudí a Belsey si rýchlo uvedomí, že jeho podvodík bude čoskoro prekonaný ambicióznejším podvodníkom a štvanica za prchavým bohatstvom oligarchov sa stáva hrou na život a na smrť.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!