EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Kamarádky kouzelných zvířátek 4: Šťastný únik Růženky Kulíškové

Daisy Meadowsová


Dobrodružství v kouzelném lese, kde zvířátka umějí mluvit.
Nejlepší kamarádky Jola a Lilka přicházejí za dobrodružstvím do lesa Přátelství, kde zvířátka umějí mluvit a kouzla jsou na denním pořádku! Les Přátelství zachvátila prudká vichřice. Grizeldin bouřkový drak se totiž zmocnil kouzelného větrného mlýna, který řídí pohyb větru v celé říši. Lilka a Jola teď musí pomoct malému morčátku Růžence zachránit její rodinu i celý les dříve, než Grizeldino zlo jednou provždy zvítězí!

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Počet strán 112
EAN 9788026419488
Dátum vydania 21.5.2018
Vek od 5
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,275
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nejlepší kamarádky Jola a Lilka přicházejí za dobrodružstvím do lesa Přátelství, kde zvířátka umějí mluvit a kouzla jsou na denním pořádku!

Les Přátelství zachvátila prudká vichřice. Grizeldin bouřkový drak se totiž zmocnil kouzelného větrného mlýna, který řídí pohyb větru v celé říši. Lilka a Jola teď musí pomoct malému morčátku Růžence zachránit její rodinu i celý les dříve, než Grizeldino zlo jednou provždy zvítězí!

Ďalšie tituly z rady "Kamarádky kouzelných zvířátek"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!