EN

My Little Pony - Dobrú noc, poníky

kolektiv

2,0
( 1 )

Rozprávky na dobrú noc, nielen pre poníky!
„V Equestrii žil raz odvážny jednorožec, ktorý prevandroval celú krajinu a zažil pri tom nevídané dobrodružstvá,“ začína rozprávku otecko, ktorý chce uspať neposedného poníka. Lenže jeho rozprávanie je príliš napínavé, a tak sa slova ujíma mamička. Podľa nej má byť príbeh na dobrú noc plný radosti a dobrých bytostí. Avšak malá šibalka stále nespí...

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 48
EAN 9788025242186
Dátum vydania 20.4.2018
Vek od 4
Formát 200x223 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,24
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„V Equestrii žil raz odvážny jednorožec, ktorý prevandroval celú krajinu a zažil pri tom nevídané dobrodružstvá,“ začína rozprávku otecko, ktorý chce uspať neposedného poníka. Lenže jeho rozprávanie je príliš napínavé, a tak sa slova ujíma mamička. Podľa nej má byť príbeh na dobrú noc plný radosti a dobrých bytostí. Jej rozprávka je síce krásna, ale trošku nudná, myslí si otecko i malá šibalka, ktorá stále nespí... Ako to dopadne? To sa dozviete v tomto nádherne ilustrovanom príbehu z kúzelného sveta poníkov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "My Little Pony"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!