EN

Májové ruže

Dot Hutchison


Vždy na konci zimy príde jedno dievča o život.
Priya Sravastiová prišla o staršiu sestru, ktorá sa stala obeťou zvráteného vraha pred mnohými rokmi. Teraz sa s mamou každých pár mesiacov sťahujú z miesta na miesto v nádeji na nový začiatok. No keď sa terčom šialenca stane Priya, naháňačka nadobudne novú naliehavosť. Môžu ho chytiť len s Priyinou pomocou. Prinúti ju zúfalá túžba zastaviť vraha riskovať svoj život?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Originálny názov The Roses of May
Pôvodný jazyk angličtina
Rada Zberateľ
Počet strán 352
EAN 9788056604755
Dátum vydania 18.5.2018
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,595
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Vždy na konci zimy

príde jedno dievča o život

Štyri mesiace po výbuchu a požiari v Záhrade motýľov, kde bohatý psychopat držal mladé dievčatá v zajatí, agenti FBI Brandon Eddison, Victor Hanoverian a Mercedes Ramirezová pomáhajú obetiam, ktoré prežili, prispôsobiť sa životu na slobode.

Zima sa pomaly chýli ku koncu a dievčatá čakajú dlhšie a teplejšie dni na zotavenie. Pre agentov však postupujúci odmäk znamená aj blížiacu sa hrozbu: s mrazivou určitosťou sa niekde v krajine opäť nájde v kostole mŕtve dievča s podrezaným hrdlom obklopené kvetmi.

Priya Sravastiová prišla o staršiu sestru, ktorá sa stala obeťou zvráteného vraha pred mnohými rokmi. Teraz sa s mamou každých pár mesiacov sťahujú z miesta na miesto v nádeji na nový začiatok. No keď sa terčom šialenca stane Priya, naháňačka nadobudne novú naliehavosť. Môžu ho chytiť len s Priyinou pomocou. Prinúti ju zúfalá túžba zastaviť vraha riskovať svoj život?

Ďalšie tituly z rady "Zberateľ"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Dot Hutchison

Dot Hutchison

Dot se narodila na ostrově v době mezi dvěma hurikány a od té doby způsobuje potíže. Je to horlivá čtenářka, spisovatelem a malířka. Pracovala i jako instruktorka na skautském táboře nebo prodavačka v knihkupectví. Její první kniha Wounded name byla inspirována Shakespearovým Hamletem. Dot je také autorkou oceňované trilogie Sběratel.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

Perlasworldofstories.blog.cz - Májové ruže

Od kedy som začiatkom roka objavila Záhradu Motýľov, úplne som prepadla Dot Hutchison a nevedela sa dočkať jej ďalšieho diela. Už viac nezvyknem vyhľadávať thrillery tak ako kedysi, avšak ak poznáte nejakého autora rovnako dobrého ako Dot, rozhodne mi napíšte, pretože po dočíaní Májových ruží... Nutne potrebujem viac. Autorka opäť dokázala, že napätie je možné vytvoriť aj bez množstva krvi a obľú...

Literárna lekáreň u Simony - Májové ruže

Čo by ste mali vedieť predtým, ako si knihu TU kúpite: Kto má právo súdiť iných? Kto má právo rozhodovať o tom, aký je kto človek? Nikto však nemá právo ukončiť život toho druhého, a to ani vtedy, keď si niekto myslí, že ten druhý nevedie „čistý život“. Chavi Sravastiová prišla o život rukou zvráteného vraha. Priya, Chavina sestra sa s matkou sťahujú z miesta na miesto v nádeji na nový začiatok...

Blog Rachel Roo - RC: MÁJOVÉ RUŽE

S blížícím se jarem přichází obavy z další vraždy, když v tom se najednou před domem Priye začnou objevovat květy. Sama Pryia si je dokáže spojit se smrtí mladých dívek. Avšak dokud květy chodí, měla by být v bezpečí. Jenže co když má být zrovna ona tou další obětí? Hlavní postavou je Pryia Sravastiová, jejíž sestra byla v předchozím díle zavražděna seriovým vrahem. Pryia se stále nemůže vyrov...
NAPÍŠTE NÁM