EN

Škola ve vesmíru - Nouzové přistání

Scott Seegert


Na škole ve vesmíru se bude plesat. A bude to pořádný tanec!
Na škole v hlubinách vesmíru bude ples. Kelvin na něj touží vzít zářivou Lunu (její druh září – doslova!), ale potom, co na něj prasklo, že není mega supergénius, už u ní nemá šanci. Zatímco si Kelvin láme hlavu nad tím, jak být znovu super cool, uprchne ze svého vězení na asteroidu šílený vědec Erik Nemehelson a spolu s armádou Pimoňů (shoda s Mimoni je čistě náhodná) se řítí na školu. Bitva o záchranu je nevyhnutelná a bude to pořádný tanec!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788025340424
Dátum vydania 24.1.2019
Vek od 8
Formát 133x194 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,446
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kosmuj, kosmuj vykrůcaj!

Na škole v hlubinách vesmíru se schyluje k výročnímu plesu. Kelvin na něj touží vzít zářivou Lunu (její druh září – doslova!), ale potom, co na něj prasklo, že není mega supergénius, už u ní nemá šanci.

Zatímco si Kelvin láme hlavu nad tím, jak být znovu super cool, uprchne ze svého vězení na asteroidu šílený vědec Erik Nemehelson a spolu s armádou Pimoňů (shoda s Mimoni je čistě náhodná) se řítí na školu. Bitva o záchranu je nevyhnutelná a bude to pořádný tanec!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!