EN

SEAL team six: Lov lišky

Don Mann, Ralph Pezzullo


Román bývalého příslušníka jednotky SEAL
Vláda v Sýrii se rozpadá. Spojenectví mezi povstaleckými skupinami dostává stále spletitější podobu. V čele nejobávanější frakce ISIS stojí Farhád al-Kazáz, známý také jako Liška, který věří, že syrský prezident Bašár al-Asad nařídil vraždu jeho bratra, a plánuje útok za použití sarinu, jehož účelem je uvrhnout do zmatků nejen Sýrii, ale celý Blízký východ. Úkolem Crockera a zbývajících příslušníků SEAL Team Six je tohoto bezohledného zabijáka zastavit a překazit mu jeho výbušný plán.

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov SEAL Team Six: Hunt the Fox
Pôvodný jazyk angličtina
Séria SEAL team six
Počet strán 336
EAN 9788026420682
Dátum vydania 20.8.2018
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,572
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Po tragickém vyvrcholení schůzky s agentem CIA v Istanbulu přísahá člen SEAL Team Six nadpraporčík Thomas Crocker pomstu lidem, kteří nejen napadli jeho kontakt z Agentury, ale zaútočili i na něj samotného. Podezírá je, že jsou zapleteni do nejnovějších intrik, které musejí muži SEAL Team Six překazit, a to v regionu, jehož nestabilita narůstá každým dnem.

Vláda v Sýrii se rozpadá. Spojenectví mezi povstaleckými skupinami dostává stále spletitější a komplikovanější podobu – za nebezpečné účasti Islámského státu. V čele nejobávanější frakce ISIS stojí Farhád al-Kazáz, známý také jako Liška, který věří, že syrský prezident Bašár al-Asad nařídil vraždu jeho bratra, a plánuje útok za použití sarinu, jehož účelem je uvrhnout do zmatků nejen Sýrii, ale celý Blízký východ. Úkolem Crockera a zbývajících příslušníků SEAL Team Six je tohoto bezohledného zabijáka zastavit a překazit mu jeho výbušný plán.

Série titulů SEAL Team Six je oceňována veterány speciálních jednotek i členy zpravodajské komunity jako fascinující pohled na události probíhající za zavřenými dveřmi: na reálné hrdinství nejstatečnějších vojáků USA. Mann s Pezzullem nyní využívají svého expertního vhledu a zkušeností, aby vyprávěli příběh hrozivého spiknutí, který je jako vystřižený z titulků současných novin.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "SEAL team six"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Fanatizmus nepozná hranice

Lov Líšky sa odohráva len niekoľko mesiacov po akcii v Mexiku (Lov Šakala), kedy tím SEALov čelil bossovi drogového kartelu. Jeho pomstychtivosť na seba nedala dlho čakať a členovia tímu sa musia vrhnúť na ďalšiu misiu, aj keď ešte pociťujú odovzdy tej predošlej. Príbeh minulých dielov série nemusíte poznať, vždy ide o samostatné romány. Špeciálna jednotka šiestich drsných chlapov sa zúčastňuje tý...
NAPÍŠTE NÁM