EN

Parstelvan - Pečať

Silvia Zeumerová

3,0
( 2 )

Lyrická fantasy z pera slovenskej autorky.
Poetický príbeh o sile lásky. Lyrická fantasy z pera slovenskej autorky je vyznaním lásky, ktoré si potrebujete prečítať. Branara ťaží na srdci tajomstvo. Aby očistil seba a zmyl hanbu z rodného mena, musí objaviť stratenú Darnovskú pečať. No v boji proti intrigám a moci si nepomôže sám. Branarovo srdce, dávno sľúbené Darnálii, zahorí láskou k lesnej víle. Aby Darnália preukázala pravosť svojich citov, podstúpi cestu za záhadnými bojovníkmi na dne jazera, kde ju môže postretnúť ostrie meča i šíp lásky.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Rada Parstelvan
Počet strán 320
EAN 9788056607473
Dátum vydania 9.11.2018
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s pap. poťahom s lam. prebalom

Strhujúci debut na poli slovenskej fantastiky.

Parou stelie vánok krajinu zvanú Parstelvan, v ktorej sa snúbi láska i moc. Tá vyhnala Branara z rodného kráľovstva a zaviala ho do Podhoria, kde si padnú s Darnáliou do oka. Branara však ťaží na srdci tajomstvo. Aby očistil seba a zmyl hanbu z rodného mena, musí objaviť stratenú Darnovskú pečať. Tá spolu s mapou z Podnobrežia udržiava mier v krajine a pomáha kráľovnej vládnuť rozumne a spravodlivo. No v boji proti intrigám a moci si nepomôže sám. Branarovo srdce, dávno sľúbené Darnálii, zahorí láskou k lesnej víle. Aby Darnália preukázala pravosť svojich citov, podstúpi cestu za záhadnými bojovníkmi na dne jazera, kde ju môže postretnúť ostrie meča i šíp lásky.

Poetický príbeh o sile lásky, ktorá obstojí nielen v boji s mečmi, ale aj v súboji sŕdc. Lyrická fantasy z pera slovenskej autorky je vyznaním lásky, ktoré si potrebujete prečítať.

Video

Ďalšie tituly z rady "Parstelvan"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Jajibloguje.sk - Parstelvan sa vám vryje hlboko do srdca

Kniha sľubuje kvalitné čítanie Kto počul na knihu prvé referencie alebo videl trailer vie, že sľubuje veľký zážitok. Teraz je na mieste otázka, či Parstelvan dokáže naplniť očakávania, ktoré má čitateľ. Hned na začiatku sa stretávame s Branarom. Pri požiari príde o otca, ktorý bol strážcom Darnovskej pečate. Keďže Branar je hlavný podozrivý, z kráľovstva je vyhnaný. Vrátiť sa môže len vtedy, poki...

scifi.sk - Odcválať s Parstelvanom

Slavcon 2018. Do „dejín“ sa navždy zapíše ako môj prvý con. V piatok večer sme sa s Niromwell rozhodli nakuknúť na prezentáciu pripravovaného fantasy románu s akýmsi podivným, nezrozumiteľným názvom. Tak som sa prvý raz dopočula o Parstelvane od Silvie Zeumerovej a strastiplnej ceste k jeho vydaniu – pomaly takej epickej ako samotný dej románu. Parstelvan od prvej stránky poteší jemným, nežným št...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!